Yhteystiedot

Wise-järjestelmä on kokonaisvaltainen ratkaisu yritysten liiketoiminnan digitalisointiin. Se sisältää kaikki palveluiden myyntiin liittyvät toimenpiteet aina viestinnästä kirjapitoon. Kaikki samassa järjestelmässä, samoilla logiikoilla ja käyttäjätunnuksilla! Kysy lisää myyntitiimiltämme!

Toimistomme sisäänkäynti on kuvassa näkyvän piipun juurelta.
Toimistomme sisäänkäynti on kuvassa näkyvän piipun juurelta.

Toimistot

Wisenetwork Oy (Y-tunnus: 2480579-4)

Pohjoisranta 11D

28100 PORI


Yhteystiedot

Toimitusjohtaja / myyntiHannu Myöhänen0440 532 592hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Toimitusjohtaja / myynti

Hannu Myöhänen

0440 532 592

hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja / myyntiLasse Myöhänen0400 532 592lasse.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja / myynti

Lasse Myöhänen

0400 532 592

lasse.myohanen@wisenetwork.fi

Yhteyspäällikkö / myyntiMiikka Timoska044 311 8803miikka.timoska@wisenetwork.fi

Yhteyspäällikkö / myynti

Miikka Timoska

044 311 8803

miikka.timoska@wisenetwork.fi


Luova Johtaja / ADSanteri Kyrövaara040 961 3078santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi

Luova Johtaja / AD

Santeri Kyrövaara

040 961 3078

santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi

Taloushallinnon harjoittelijaEmma Mäenpääemma.maenpaa@wisenetwork.fi

Taloushallinnon harjoittelija

Emma Mäenpää

emma.maenpaa@wisenetwork.fi

OhjelmistokehittäjäAku Laaksonenaku.laaksonen@wisenetwork.fi

Ohjelmistokehittäjä

Aku Laaksonen

aku.laaksonen@wisenetwork.fi


KäyttäjätukiEetu Markkula044 972 9526eetu.markkula@wisenetwork.fi

Käyttäjätuki

Eetu Markkula

044 972 9526

eetu.markkula@wisenetwork.fi

OhjelmoijaJussi Anttilajussi.anttila@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Jussi Anttila

jussi.anttila@wisenetwork.fi

OhjelmoijaAki Mäkitaloaki.makitalo@wisegym.fi

Ohjelmoija

Aki Mäkitalo

aki.makitalo@wisegym.fi



TaloushallintoPentti Teponojapentti.teponoja@wisenetwork.fi

Taloushallinto

Pentti Teponoja

pentti.teponoja@wisenetwork.fi


KehityspäällikköPaavo Tengvall045 120 9766paavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

Kehityspäällikkö

Paavo Tengvall

045 120 9766

paavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

OhjelmoijaOtto Piispanen040 757 3732otto.piispanen@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Otto Piispanen

040 757 3732

otto.piispanen@wisenetwork.fi


Lue lisää


Pyydä tarjous Wise-järjestelmästä!

Kiinteällä kuukausihinnalla saat järjestelmän, jatkuvan tuen ja koko ajan kehittyvän tuotteen!

Lue lisää