Yhteystiedot

Wise-järjestelmä on kokonaisvaltainen ratkaisu yritysten liiketoiminnan digitalisointiin. Se sisältää kaikki palveluiden myyntiin liittyvät toimenpiteet aina viestinnästä kirjapitoon. Kaikki samassa järjestelmässä, samoilla logiikoilla ja käyttäjätunnuksilla! Kysy lisää myyntitiimiltämme!

Toimistomme sisäänkäynti on kuvassa näkyvän piipun juurelta.
Toimistomme sisäänkäynti on kuvassa näkyvän piipun juurelta.

Toimistot

Wisenetwork Oy (Y-tunnus: 2480579-4)

Pohjoisranta 11D

28100 PORI


Yhteystiedot

Toimitusjohtaja / myyntiHannu Myöhänen0440 532 592hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Toimitusjohtaja / myynti

Hannu Myöhänen

0440 532 592

hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja / myyntiLasse Myöhänen0400 532 592lasse.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja / myynti

Lasse Myöhänen

0400 532 592

lasse.myohanen@wisenetwork.fi

Yhteyspäällikkö / myyntiMiikka Timoska044 311 8803miikka.timoska@wisenetwork.fi

Yhteyspäällikkö / myynti

Miikka Timoska

044 311 8803

miikka.timoska@wisenetwork.fi


Luova johtaja / ADSanteri Kyrövaara040 961 3078santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi

Luova johtaja / AD

Santeri Kyrövaara

040 961 3078

santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi

TaloushallintoPentti Teponoja​​​​​​​0440 591906pentti.teponoja@wisenetwork.fi

Taloushallinto

Pentti Teponoja
​​​​​​​0440 591906

pentti.teponoja@wisenetwork.fi


OhjelmistokehittäjäAku Laaksonenaku.laaksonen@wisenetwork.fi

Ohjelmistokehittäjä

Aku Laaksonen

aku.laaksonen@wisenetwork.fi


KäyttäjätukiEetu Markkulaeetu.markkula@wisenetwork.fi

Käyttäjätuki

Eetu Markkula

eetu.markkula@wisenetwork.fi

OhjelmoijaJussi Anttilajussi.anttila@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Jussi Anttila

jussi.anttila@wisenetwork.fi

OhjelmoijaAki Mäkitaloaki.makitalo@wisegym.fi

Ohjelmoija

Aki Mäkitalo

aki.makitalo@wisegym.fi



KehityspäällikköPaavo Tengvallpaavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

Kehityspäällikkö

Paavo Tengvall

paavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

OhjelmoijaOtto Piispanenotto.piispanen@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Otto Piispanen

otto.piispanen@wisenetwork.fi

Taloushallinnon harjoittelijaValtteri Leinonenvaltteri.leinonen@wisenetwork.fi

Taloushallinnon harjoittelija

Valtteri Leinonen

valtteri.leinonen@wisenetwork.fi


Pyydä tarjous WisePlatformista!

WisePlatform on markkinoiden laajin ja jatkuvasti kehittyvä SaaS-palveluna myytävä CRM-järjestelmä. WisePlatfom -toimituslaajuuksia ovat: CRM-ohjattu markkinointiviestintä, CRM-ohjattu markkinointiviestintä ja myynti sekä CRM-ohjattu markkinointiviestintä, myynti ja taloushallinto.

Lue lisää


Wisenetwork Oy:n laskutusosoitteet

Käsittelemme kaikki ostolaskut sähköisinä ja pyydämme toimittamaan laskut yritykseemme ensisijaisesti verkkolaskuina. Wisenetwork Oy, 2480579-4.

​​​​​​​

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724805794
Operaattori/välittäjätunnus: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskut

PDF-muotoiset laskut pyydämme toimittamaan seuraavaan sähköpostiosoitteeseen:
taloushallinto@wisenetwork.fi

Paperilaskut

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan
paperiset ostolaskut osoitteella:

Wisenetwork Oy
Pohjoisranta 11 D
28100 PORI

Lisätietoja tarvittaessa:
taloushallinto@wisenetwork.fi
+358 44 231 0476