WiseNetworkin yhteystiedot

Meillä wiseläisillä on yhteensä kymmenien vuosien kokemus yritysten toimintojen digitalisoinnista. Työssämme olemme jatkuvasti ajan hermolla ja jopa askeleen edellä kehitystä. Ota meihin yhteyttä, niin katsotaan kuinka viisas verkostomme voi auttaa juuri sinua.
Soita, chattaa, lähetä sähköpostia tai tule käymään toimistollamme - wiseläiset ovat valmiina palvelemaan.

Soita, chattaa, lähetä sähköpostia tai tule käymään toimistollamme - wiseläiset ovat valmiina palvelemaan.


Toimistot

Wisenetwork Oy (Y-tunnus: 2480579-4)

Pohjoisranta 11D

28100 PORI


Toimistomme sijaitsee Kauppakeskus Puuvillan ja Porin yliopistokeskuksen välittömässä läheisyydessä. Sisäänkäynti toimistollemme Kutomon aukiolta, Puuvillan piipun juurelta.


Henkilökunnan yhteystiedot

Toimitusjohtaja / myyntiHannu Myöhänen0440 532 592hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Toimitusjohtaja / myynti

Hannu Myöhänen

0440 532 592

hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja / myyntiLasse Myöhänen0400 532 592lasse.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja / myynti

Lasse Myöhänen

0400 532 592

lasse.myohanen@wisenetwork.fi

MyyntijohtajaJoni Meskanen050 538 9512joni.meskanen@wisenetwork.fi

Myyntijohtaja

Joni Meskanen

050 538 9512

joni.meskanen@wisenetwork.fi


Yhteyspäällikkö / myyntiMiikka Timoska044 311 8803miikka.timoska@wisenetwork.fi

Yhteyspäällikkö / myynti

Miikka Timoska

044 311 8803

miikka.timoska@wisenetwork.fi

MyyntiGert Pärna041 319 1166gert.parna@wisenetwork.fi

Myynti

Gert Pärna

041 319 1166

gert.parna@wisenetwork.fi

Markkinointi- ja viestintäpäällikköKirsi Saarnivuo-Myöhänen041 466 4595kirsi.saarnivuo@wisenetwork.fi

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Kirsi Saarnivuo-Myöhänen

041 466 4595

kirsi.saarnivuo@wisenetwork.fi

Luova johtaja / ADSanteri Kyrövaara040 961 3078santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi

Luova johtaja / AD

Santeri Kyrövaara

040 961 3078

santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi

TaloushallintoPentti Teponoja​​​​​​​0440 591906pentti.teponoja@wisenetwork.fi

Taloushallinto

Pentti Teponoja
​​​​​​​0440 591906

pentti.teponoja@wisenetwork.fi


TaloushallintoJustus Haapala044 5121233justus.haapala@wisenetwork.fi

Taloushallinto

Justus Haapala

044 5121233

justus.haapala@wisenetwork.fi

TaloushallintoValtteri Leinonenvaltteri.leinonen@wisenetwork.fi

Taloushallinto

Valtteri Leinonen

valtteri.leinonen@wisenetwork.fi

KäyttäjätukiEetu Markkulaeetu.markkula@wisenetwork.fi

Käyttäjätuki

Eetu Markkula

eetu.markkula@wisenetwork.fi

OhjelmistokehittäjäAku Laaksonenaku.laaksonen@wisenetwork.fi

Ohjelmistokehittäjä

Aku Laaksonen

aku.laaksonen@wisenetwork.fi

KehityspäällikköPaavo Tengvallpaavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

Kehityspäällikkö

Paavo Tengvall

paavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

OhjelmoijaOtto Piispanenotto.piispanen@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Otto Piispanen

otto.piispanen@wisenetwork.fi

OhjelmoijaAki Mäkitaloaki.makitalo@wisegym.fi

Ohjelmoija

Aki Mäkitalo

aki.makitalo@wisegym.fi


OhjelmoijaJussi Anttilajussi.anttila@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Jussi Anttila

jussi.anttila@wisenetwork.fi


Pyydä tarjous WisePlatformista!

WisePlatform on markkinoiden laajin ja jatkuvasti kehittyvä SaaS-palveluna myytävä CRM-järjestelmä. WisePlatform -toimituslaajuuksia ovat: CRM-ohjattu markkinointiviestintä, CRM-ohjattu markkinointiviestintä ja myynti sekä CRM-ohjattu markkinointiviestintä, myynti ja taloushallinto.

Lue lisää


Wisenetwork Oy:n laskutusosoitteet

Käsittelemme kaikki ostolaskut sähköisinä ja pyydämme toimittamaan laskut yritykseemme ensisijaisesti verkkolaskuina. Wisenetwork Oy, 2480579-4.

​​​​​​​

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724805794
Operaattori/välittäjätunnus: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskut

PDF-muotoiset laskut pyydämme toimittamaan seuraavaan sähköpostiosoitteeseen:
taloushallinto@wisenetwork.fi

Paperilaskut

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan
paperiset ostolaskut osoitteella:

Wisenetwork Oy
Pohjoisranta 11 D
28100 PORI

Lisätietoja tarvittaessa:
taloushallinto@wisenetwork.fi
+358 44 231 0476