WiseNetworkin yhteystiedot

Wiseläisillä on yhteensä kymmenien vuosien kokemus yritysten toimintojen digitalisoinnista. ​​​​​​​

​​​​​​​Työssämme olemme jatkuvasti ajan hermolla ja jopa askeleen edellä kehitystä. Ota meihin yhteyttä, niin katsotaan kuinka viisas verkostomme voi auttaa juuri sinua.


Toimistot

Wisenetwork Oy (Y-tunnus: 2480579-4)

Pohjoisranta 11D

28100 PORI


Toimistomme sijaitsee Kauppakeskus Puuvillan ja Porin yliopistokeskuksen välittömässä läheisyydessä. Sisäänkäynti toimistollemme Kutomon aukiolta, Puuvillan piipun juurelta.


Henkilökunnan yhteystiedot

Johto

Toimitusjohtaja / myynti

Hannu Myöhänen

0440 532 592

hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja / myynti

Lasse Myöhänen

0400 532 592

lasse.myohanen@wisenetwork.fi

Myyntijohtaja

Joni Meskanen

050 538 9512

joni.meskanen@wisenetwork.fi


Myynti ja markkinointi

Yhteyspäällikkö / myynti

Miikka Timoska

044 311 8803

miikka.timoska@wisenetwork.fi

Myynti

Gert Pärna

041 319 1166

gert.parna@wisenetwork.fi

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Kirsi Saarnivuo-Myöhänen

041 466 4595

kirsi.saarnivuo@wisenetwork.fi

Projektijohtaja

Esa Juvonen

040 355 7472

esa.juvonen@wisenetwork.fi

Luova johtaja / AD

Santeri Kyrövaara

040 961 3078

santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi


Asiakastuki

Asiakasvastaava

Satu Viljanen

044 985 0986

satu.viljanen@wisenetwork.fi

Käyttäjätuki

Eetu Markkula

044 972 9526

eetu.markkula@wisenetwork.fi

Harjoittelija

Jankke Virtala

jankke.virtala@wisenetwork.fi


Taloushallinto

Taloushallinto

Pentti Teponoja
​​​
​​​​​​​0440 591906

pentti.teponoja@wisenetwork.fi


Taloushallinto

Justus Haapala

044 5121233

justus.haapala@wisenetwork.fi

Taloushallinto

Valtteri Leinonen

valtteri.leinonen@wisenetwork.fi


Ohjelmistokehitys

Ohjelmistokehittäjä

Aku Laaksonen

aku.laaksonen@wisenetwork.fi

Kehityspäällikkö

Paavo Tengvall

paavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

Ohjelmoija

Otto Piispanen

otto.piispanen@wisenetwork.fi

Ohjelmoija

Aki Mäkitalo

aki.makitalo@wisegym.fi


Ohjelmoija

Jussi Anttila

jussi.anttila@wisenetwork.fi


Tule meille töihin - WiseNetwork etsii uusia osaajia

Vauhdilla kasvava liiketoimintamme etsii riveihinsä uusia tekijöitä. Voit olla alasi huippuosaaja tai haluat kasvaa meillä sellaiseksi - meille tärkeintä on asenteesi. Lähetä hakemus, niin otamme yhteyttä sopivan työpaikan avautuessa.

Lue lisää


Pyydä tarjous WisePlatformista!

WisePlatform on markkinoiden laajin ja jatkuvasti kehittyvä SaaS-palveluna myytävä CRM-järjestelmä. WisePlatform -toimituslaajuuksia ovat: CRM-ohjattu markkinointiviestintä, CRM-ohjattu markkinointiviestintä ja myynti sekä CRM-ohjattu markkinointiviestintä, myynti ja taloushallinto.

Lue lisää


Wisenetwork Oy:n laskutusosoitteet

Käsittelemme kaikki ostolaskut sähköisinä ja pyydämme toimittamaan laskut yritykseemme ensisijaisesti verkkolaskuina. Wisenetwork Oy, 2480579-4.​​​​​​​

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724805794
Operaattori/välittäjätunnus: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskut

PDF-muotoiset laskut pyydämme toimittamaan seuraavaan sähköpostiosoitteeseen:
taloushallinto@wisenetwork.fi​​​​​​​

Paperilaskut

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan
paperiset ostolaskut osoitteella:

Wisenetwork Oy
Pohjoisranta 11 D
28100 PORI

Lisätietoja tarvittaessa:
taloushallinto@wisenetwork.fi
+358 44 231 0476