Wiseläisillä on yhteensä kymmenien vuosien kokemus yritysten toimintojen digitalisoinnista. ​​​​​​​Ota meihin yhteyttä - katsotaan, miten viisas verkostomme voi auttaa juuri sinua.

WiseNetworkin yhteystiedot

Toimistot

Wisenetwork Oy (Y-tunnus: 2480579-4)

Luotsinmäenpuistokatu 2

28100 PORI


Henkilökunnan yhteystiedot

Johto

Toimitusjohtaja

Hannu Myöhänen

0440 532 592

hannu.myohanen@wisenetwork.fi

Kehitysjohtaja

Lasse Myöhänen

0400 532 592

lasse.myohanen@wisenetwork.fi

Myyntijohtaja

Joni Meskanen

050 538 9512

joni.meskanen@wisenetwork.fi

Maajohtaja, Ruotsi

Anna Stenberg

+46 73 352 4108

anna.stenberg@wisenetwork.fi

Golftoimialan johtaja

Mika Nieminen

040 529 0706

mika.nieminen@wisenetwork.fi


Myynti ja markkinointi

Yhteyspäällikkö / Myynti golf

Miikka Timoska

044 311 8803

miikka.timoska@wisenetwork.fi

Luova johtaja / AD

Santeri Kyrövaara

040 961 3078

santeri.kyrovaara@wisenetwork.fi

Markkinointi- ja viestintäpäällikkö

Kirsi Saarnivuo-Myöhänen

041 466 4595

kirsi.saarnivuo@wisenetwork.fi

Myyntipäällikkö / kuntosalit

Ville Ahvenainen

044 982 6786

ville.ahvenainen@wisenetwork.fi

Myynti / palloilu, urheiluseurat

Gert Pärna

041 319 1166

gert.parna@wisenetwork.fi


Asiakastuki

Asiakasvastaava

Satu Viljanen

044 985 0986

satu.viljanen@wisenetwork.fi

Asiakasvastaava

Linnea Kotiniemi

044 368 0431

linnea.kotiniemi@wisenetwork.fi

Käyttäjätuki

Eetu Markkula

044 972 9526

eetu.markkula@wisenetwork.fi

Asiakasvastaava / Käyttäjätuki

Jankke Virtala

044 590 0845

jankke.virtala@wisenetwork.fi


Taloushallinto

Talousjohtaja

Pentti Teponoja
​​​
​​​​​​​044 059 1906

pentti.teponoja@wisenetwork.fi


Taloushallinnon asiantuntija

Justus Haapala

044 512 1233

justus.haapala@wisenetwork.fi

​​​​​​​Taloushallinnon asiantuntija

Valtteri Leinonen

050 400 2005

valtteri.leinonen@wisenetwork.fi


Ohjelmistokehitys

Kehityspäällikkö

Paavo Tengvall

paavo.tengvall@wisenetwork.fi​​​​​​​

Ohjelmistokehittäjä

Aku Laaksonen

aku.laaksonen@wisenetwork.fi

Ohjelmistokehittäjä

Otto Piispanen

otto.piispanen@wisenetwork.fi

Ohjelmistokehittäjä

Aki Mäkitalo

aki.makitalo@wisegym.fi


Ohjelmistökehittäjä

Jussi Anttila

jussi.anttila@wisenetwork.fi

Ohjelmistokehittäjä

Janne Pesonen

janne.pesonen@wisenetwork.fi

Ohjelmistokehittäjä

Niko Stenfors

niko.stenfors@wisenetwork.fi


Tule meille töihin - WiseNetwork etsii uusia osaajia

Vauhdilla kasvava liiketoimintamme etsii jatkuvasti riveihinsä uusia tekijöitä - lähetä meille avoin hakemus.

Lue lisää


Pyydä tarjous WisePlatformista!

WisePlatform on markkinoiden laajin ja jatkuvasti kehittyvä SaaS-palveluna myytävä CRM-järjestelmä.

Lue lisää


Wisenetwork Oy:n laskutusosoitteet

Käsittelemme kaikki ostolaskut sähköisinä ja pyydämme toimittamaan laskut yritykseemme ensisijaisesti verkkolaskuina. Wisenetwork Oy, 2480579-4.​​​​​​​

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003724805794
Operaattori/välittäjätunnus: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Sähköpostilaskut

PDF-muotoiset laskut pyydämme toimittamaan seuraavaan sähköpostiosoitteeseen:
taloushallinto@wisenetwork.fi​​​​​​​

Paperilaskut

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, pyydämme toimittamaan
paperiset ostolaskut osoitteella:

Wisenetwork Oy
Luotsinmäenpuistokatu 2
28100 PORI

Lisätietoja tarvittaessa:
taloushallinto@wisenetwork.fi
+358 44 231 0476